Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Перший етап подолано
Майбутні фахівці інформаційно-пропагандистського забезпечення склали комплексний екзамен. Цей етап показав належний рівень загальної і фахової підготовки курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які здобувають освітній ступінь “бакалавр”. Необхідно було дати відповідь більше ніж на п..
[ читати далі ]
22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який пі..
[ читати далі ]
Привітання з Днем медичного працівника
Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров&..
[ читати далі ]
Без п'яти хвилин бакалаври
Чотири роки навчання промайнули і ось вона- проміжна, але така важлива фінішна пряма. Свої знання демонстрували курсанти четвертого курсу за фахом «Військова журналістика» під час складання комплексного екзамену. Цей іспит, який поєднує чотири теоретичних та одне практичне питання, був найбільш складним для курсантів. Але більшість з ни..
[ читати далі ]
Перемагати онлайн
У Військовому інституті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулось нагородження переможців кіберспортивного турніру, у якому окрім наших курсантів, брали участь і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Курсанти змагалися між собою на онлайн аренах найпопулярніших ігор у світі: W..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала роботу екзаменаційна комісія
Червень місяць для курсантів 4 курсу став початком перших серйозних випробувань у їхньому житті, адже саме зараз ті, хто чотири роки тому свідомо вступили на навчання до Військового інституту та складали Присягу на вірність українському народові, покажуть всі свої знання, вміння та навички, яких вони здобули за роки навчання в інституті. У кращу..
[ читати далі ]
І СЛОВОМ І ЗБРОЄЮ !
У Військовому інституті відбулись урочистості присвячені державному святу – Дню журналіста України День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України №251/ 94 був підписаний 25 травня 1994 року. З нагод..
[ читати далі ]
Право війни - у військову освіту
З початком збройного конфлікту в Україні відновила діяльність Делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста, однією з ключових завдань якої є співпраця зі Збройними Силами України. Напрямів спільної діяльності багато, і однією з основних є підвищення рівня обізнаності особового складу у всіх аспектах Міжнародного гуманітарного права. До дій де..
[ читати далі ]
Дистанційне оцінювання в рамках програми «DEEP»
Впровадження карантинних заходів у країні дало можливість перевірити готовність Військового інституту до переходу на дистанційне навчання. Завдяки розробці протягом останніх кількох років платформи дистанційного навчання, до роботи онлайн досить швидкого адаптувалися як викладачі, так і курсанти. Завершальним етапом роботи стануть результати екзам..
[ читати далі ]
Перелік переможців конкурсу на заміщення наукових посад
Перелік переможців конкурсу на заміщення наукових посад Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 18.03.2020 № 55-ОД, “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті”, та протоколу Вчено..
[ читати далі ]