Підготовка курсантів ВІКНУ до чемпіонату ЗС України серед ВВНЗ з боксу

У спортивному клубі «Pototskyi fight club» відбувся відкритий ринг з боксу за участю представників сил оборони Київського військового гарнізону.

На матчевих зустрічах були присутні представники: Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, Національної Поліції, 169 навчального центру ЗСУ, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України.

Участь у поєдинках брали 30 боксерів, які продемонстрували 15 яскравих двобоїв.

Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка представляло 7 боксерів збірної з боксу та рукопашного бою.

Дана матчева зустріч - один з етапів підготовки до майбутнього чемпіонату ЗСУ серед ВВНЗ.

Наші спортсмени проявили високий рівень майстерності та показали безкомпромісні поєдинки. У п'яти боях представники нашого інституту здобули перемогу, три з яких були достроковими .

Найкращим боксером турніру був визнаний боксер ВІКНУ - Олександр Марчук