Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Участь особового складу ВІКНУ у конференціях та семінарах, що проводяться за межами інституту

16-18.05.2018 у Військовому інституті відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених, присвячена Дню науки.

Військовий інститут взяв участь у роботі секцій "Гуманітарні та соціальні науки" та "Економічні науки та інновації в економіці". З доповідями виступили курсанти 4 курсу Альона Свинар та Людмила Бондік.

20.04.2018 викладачі, науковці та курсанти Військового інституту взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: "Військове духовенство часів визвольних змагань в Україні (1018-1921р.р.) Погляд через століття". Конференція проводилась за підтримки та участі Міністерства культури України, разом з історичним та філософським факультетами КНУ імені Тараса Шевченка.

20.04.2018 науково-педагогічні працівники Військового інституту взяли участь у науковому семінарі "Сучасні тенденції та перспективи розвитку спеціальної військово-прикладної спрямованості фізичної підготовки". Семінар проводився на базі навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

20.04.2018 викладачі, молоді вчені та курсанти Військового інституту взяли участь у ІХ Всеукраїнській наукові конференції "Комунікативні стратегії інформаційного суспільства: лінгвістика, право, інформаційна безпека". Конференція проходила на базі кафедри теорії та практики перекладу навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби Безпеки України.

25.04.2018 ад’юнкти Військового інституту (к-н Балабушка Є.О.,
к-н Шестопалова М.Ю., ст. л-т юст. Стецюк С.П.) взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Реалізація гендерної політики на сучасному етапі розвитку суспільства: стан, проблеми, перспективи". Конференція відбулася в Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький).

25.04.2018 у Воєнно-дипломатичній академії імені Є. Березняка відбувся міжвузівський науково-методичний семінар "Актуальні проблеми іншомовної підготовки фахівців у сфері національної безпеки". У семінарі взяли участь викладачі Військового інституту.