Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Курсанти вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні
22 червня в Україні — День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. На церемонії були присутні ректор університету Володимир Бугров, проректори, представники військового інституту, студенти та курсанти. Покладання квітів відбулося до Пам'ятного знаку викладачам та студентам, які загинули в роки Другої світової війни. ..
[ читати далі ]
Всеукраїнські змагання з гирьового спорту
20 червня 2021 року курсанти Військового інституту імені Тараса Шевченка отримали чудову можливість перевірити свої сили на Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту (Гвардійський ривок), які відбувались на базі спортивного клубу «Дог Гранд Кросфіт». Але здобути перемогу намагались не тільки наші майбутні офіцери, тому боротьба була..
[ читати далі ]
Курсанти  ВІКНУ пройшли курс "Слідство"
Курсанти Військового інституту пройшли навчальний курс "Слідство" на базі 25-го навчального центру Військової служби правопорядку. Військові інструктори Збройних Сил Литви протягом двох тижнів ділились навичками з курсантами. Розглядались такі питання: структура військової поліції Литви, міжнародне гуманітарне право, основи криміналістики, досу..
[ читати далі ]
ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ ERASMUS+
Військовий інститут КНУ імені Тарас Шевченка - перший в Україні вищий військовий навчальний заклад, котрий долучився до міжнародної програми обмінів студентів, викладачів та науковців Erasmus+. У 2019 році протягом зимового та весняного семестру чотири курсанти різних курсів та спеціальностей проходили навчання у Військовій академії імені Г. С. Р..
[ читати далі ]
Курсанти відвідали вечір пам'яті видатного українського режисера
Курсанти Військового інституту відвідали вечір пам'яті до 80-ліття від дня народження «душі українського кіно» Івана Миколайчука у будинку Національної спілки письменників України. «Іван Миколайчук — символ української нації, уособлення України в кіно. Я з ним познайомився ще в школі, коли готувався до відкритого уро..
[ читати далі ]
ВІКНУ показав на виставці "Зброя та безпека - 2021" свої розробки
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка показав на виставці "Зброя та безпека - 2021" свої власні розробки, які можна використовувати для ведення розвідки, в охоронних системах, для захисту людини від електромагнітного впливу, криптографії тощо. Одна з представлених розробок науковців ВІКНУ має назву SAM..
[ читати далі ]
У ВІКНУ СТАРТУВАЛА ЕКЗАМЕНАЦІЙНА КОМІСІЯ
У Військовому інституті розпочала роботу екзаменаційна комісія. Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи, полковник Олег Прохоров повідомив про готовність до здачі випускниками екзаменів. Окрім того, повідомив членів екзаменаційної комісії про особливості навчання бакалаврів різних напрямків підготовки які будуть прете..
[ читати далі ]
КУРСАНТИ ВІКНУ УСПІШНО ВИСТУПИЛИ НА ПЕРШОМУ ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ КИЄВА З ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО БАГАТОБОРСТВА
З 5 по 6 червня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся перший Відкритий чемпіонат міста Києва з військово-спортивного багатоборства, присвячений пам’яті загиблого учасника Україно-російської війни капітана Сергія Бернацького. Формат змагань складається з 2 дисциплін: стрільби та всестильвого бою (су..
[ читати далі ]
Змаганнях з плавання серед військовослужбовців та спортсменів
06 червня збірна команда Військового інституту з плавання взяла участь у міжвідомчих змаганнях з плавання на кубок начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» серед військовослужбовців та спортсменів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Міні..
[ читати далі ]
З нагоди професійного свята привітали журналістів
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка привітали курсантів та науково-педагогічний склад кафедри військової журналістики з професійним святом працівників засобів масової інформації в Україні - Днем журналіста. Згідно з наказом начальника Військового інституту було оголошено подяки та нагороджено ..
[ читати далі ]