Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 22.02.2021 №28-ОД , “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті”, та протоколу Вченої ради Військового інституту від 01.04.2021 року № 12. Переможці конкурсу: 1. КОВАЛЬ М.О.; 2. ХАН Є.В.; 3. ЗИМА В.В.; 4. НІКОЛАЙЧУК Г...
[ читати далі ]
НАТО відзначає 72-гу річницю з дня створення
4 квітня НАТО відзначає свою 72-гу річницю. Саме у цей день, у 1949-му році у Вашингтоні представниками 12 країн був підписаний Північноатлантичний договір, на підставі якого було засновано Організацію Північноатлантичного Договору. Альянс був створений на противагу агресивній політиці СРСР, адже навіть після закінчення Другої Світової війни Ста..
[ читати далі ]
У ВІКНУ здійснено випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації політологів.
На щорічних курсах підвищення кваліфікації політологів військових частин і підрозділів Збройних Сил України у ВІКНУ, що функціонують на базі кафедри військової політології, здійснено черговий випуск слухачів. Незважаючи на обмеження, що продовжують діяти на час адаптивного карантину в Україні і, зокрема, в місті Києві, які відповідають “ч..
[ читати далі ]
Команда курсантів-юристів нашого Військового інституту здобула першість у міжнародних змаганнях «Право збройних конфліктів» серед 18 країн-учасників НАТО
З 22 по 25 березня курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка брали участь у міжнародних змаганнях серед юристів «Право збройних конфліктів», що проходили в онлайн-форматі на базі Міжнародного інституту гуманітарного права в місті Сан-Ремо, Італія. Мета даного заходу передбачала обмін дос..
[ читати далі ]
Курсант Військового інституту прийняв участь в чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу 
27 березня відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, в якому прийняв участь курсант нашого інституту Анатолій Тонконоженко. Молодий спортсмен змагався за першість на дистанції 8 км в категорії U23. Анатолій подолаввідстань за 27 хвилин 31 секунду і перетнув лінію фінішу четвертим. В загальному заліку збірна команда міста Києва..
[ читати далі ]
Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та студентів.
З 25 по 28 березня у місті Києві у Палаці спорту пройшов чемпіонат України з гирьового спорту, де молодь мала змогу показати максимальні результати. У змаганнях брало участь понад 300 спортсменів усієї України. Збірну команду Військового інституту Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, представили найбільш підготовлені курсан..
[ читати далі ]
Конкурс на заміщення наукових посад у Військовому інституті
ПЕРЕЛІК ДОПУЩЕНИХ КАНДИДАТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 22.02.2021 року №28-ОД, “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті&rd..
[ читати далі ]
Слухачі курсів підвищення кваліфікації з питань інформування громадськості та взаємодії із засобами масової інформації зустрілись з воєнним кореспондентом Андрієм Дубчаком
Про те, як впливають якісні світлини та як співпрацювати представникам служб зв’язків з громадськістю з цивільними журналістами розказав відомий воєнний кореспондент та фотограф Радіо Свобода Андрій Дубчак. Зустріч відбулась в рамках курсів підвищення кваліфікації з питань інформування громадськості та взаємодії із засобами масової інформ..
[ читати далі ]
Команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка виборола "бронзу" на чемпіонаті з рукопашного бою.
  З 16 по 18 березня на базі 169-го Навчального центру імені князя Ярослава Мудрого у смт. Десна Чернігівської області проходив чемпіонат Сухопутних Військ Збройних Сил України з рукопашного бою. Його учасниками стали представники оперативних командувань, навчальних центрів та вищих військових навчальних закладів. Команда Військового інституту Київ..
[ читати далі ]
Змагання з гирьового спорту у Військовому інституті
19 березня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з гирьового спорту. Близько 70 курсантів, у складі шести команд, випробовували свої сили у змаганнях. Учасники були розподілені на різні вагові категорії з-поміж чоловіків та жінок. Вага гирі для чоловіків – 24 кг, для жінок &..
[ читати далі ]