Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


На базі Військового інституту відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція
24 вересня 2021 року у Військовому інституті спільно з факультетом психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи». Під час відкриття конференції учасників привітали начальник кафе..
[ читати далі ]
Візит курсантів у Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України
Ті, кого вчора вони бачили лише на екранах, сьогодні - розповідають професійні лайфхаки наживо. Першокурсники кафедри військової журналістики відвідали Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України. Керівник ЦТРС МОУ полковник Віктор Гром познайомив гостей з творчим колективом, продемонстрував оснащення студії та зауважив про навички ..
[ читати далі ]
Конкурс на заміщення наукових посад у Військовому інституті
ПЕРЕЛІК ДОПУЩЕНИХ КАНДИДАТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 06.08.2021 року №162-ОД, “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті&rdq..
[ читати далі ]
Нам є чим пишатися!
У неділю 19.09 у Києві відбулася головна бігова подія року – 11-ий WORK.UA Київський півмарафон 2021 від Run Ukraine - організатора наймасштабніших бігових заходів України. У півмарафоні учасники змагалися в сімейних, дитячих, індивідуальних та командних забігах. Наш курсант Анатолій Тонконоженко, неодноразовий переможець і учасник б..
[ читати далі ]
Майбутні військові психологи розпочали здобувати практичні навички з клінічної психодіагностики
В межах курсу навчальної дисципліни «Клінічна психодіагностика» освітньо-професійної програми «Психологія військово-професійної діяльності», майбутні військові психологи розпочали здобувати практичні навички з клінічної психодіагностики, консультування, психологічного супроводу осіб з визначеними психічними розладами. Наразі..
[ читати далі ]
Акредитаційна експертиза
20-22 вересня 2021 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фінанси та військова економіка» (ID у ЄДЕБО 29855) за другим рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП «Фінанси та військова економіка» відбудеться відкрита зустріч з експертами Національн..
[ читати далі ]
Акредитаційна експертиза
16-17 вересня 2021 року у Військовому інституті проходитиме акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Психологія військово-професійної діяльності» (ID у ЄДЕБО 29844) за другим рівнем вищої освіти. У рамках акредитаційної експертизи ОПП «Психологія військово-професійної діяльності» відбудеться відкрита зустр..
[ читати далі ]
Майстер-клас з психології для курсантів ВІКНУ
9 вересня на військовому гуманітарно-лінгвістичному факультеті Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за сприяння керівництва кафедри військової психології та педагогіки, відбувся майстер-клас психолога, поліграфолога, члена ГО «Колегія поліграфологів України», головного редактора наукового жу..
[ читати далі ]
Команда ВІКНУ стала володарем кубка Сухопутних військ
Фізична підготовка - є запорукою успішного виконання бойових завдань. У День фізичної культури та спорту відбулись змагання серед військовослужбовців київського гарнізону з різних видів спорту. Понад сто армійців цьогоріч змагались за право стати володарями перехідного кубка Сухопутних військ Збройних сил України. Одночасно на стадіоні Київсько..
[ читати далі ]
Чемпіонат України з гирьового спорту
Команда Військового інституту взяла участь у чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Змагання проходили у період з 2 по 5 вересня у спортивному комплексі "Атлет" місто Київ. Наша команда неодноразово показувала відмінний результат та завойовувала призові місця. І цього разу без винятку вони були найкращими. Про це свідч..
[ читати далі ]