Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ВІКНУ в команді переможців змагань на кубок ректора КНУ з більярду "Вільна піраміда"
У Києві нещодавно проходили вже в тринадцете поспіль змагання на Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Цього разу в змаганнях прийняли участь 39 спортсменів з 18 закладів вищої освіти України. У командному заліку Кубок ректора перемогла команда..
[ читати далі ]
У ВІКНУ навчаються французькі офіцери
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка зустрів офіцерів-слухачів загальновійськової академії Сен-Сері Коеткідан Збройних Сил Французької Республіки. Молодші лейтенанти Етьєн Шерпантьє та Тангі Рено були у супроводі заступника аташе з питань оборони при посольстві Французької Республіки в Україні Бенуа Хайнца..
[ читати далі ]
Перелік допущених кандидатів до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад
ПЕРЕЛІК ДОПУЩЕНИХ КАНДИДАТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ НАУКОВИХ ПОСАД ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА Відповідно до вимог наказу начальника Військового інституту від 17.12.2021 року №265-ОД “Про організацію та проведення конкурсу на заміщення наукових посад у Військовому інституті&rd..
[ читати далі ]
День Соборності України - свято єдності
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох ча..
[ читати далі ]
Мережа радників і радниць з ґендерних питань затвердила меморандум про співпрацю
За участі Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко та у співпраці з Варшавським Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) було проведено зустріч з радниками з ґендерних питань (онлайн). У заході також прийняла участь і радник начальника Військового інституту Київського національного університету імені Та..
[ читати далі ]
Сьогодні Військовий інститут святкує свою 24 річницю
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка є сучасним багатопрофільним, інтегрованим військовим вищим навчальним закладом, що здійснює підготовку фахівців з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань.
[ читати далі ]
У ВІКНУ святкують Хрещення Господнє за всіма традиціями
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначають Хрещення Господнє дотримуючись всіх традицій. Купання в ополонці на Водохреща вже стало традиційним із року в рік. Цього року курсанти та офіцери інституту також не змінили традиціям і занурилися в ополонку одного з водойм столиці та долучилися до Хрещен..
[ читати далі ]
ВІКНУ розширює співпрацю з Ягеллонським університетом у Польщі
Науково-педагогічний склад Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка постійно залучається до різних програм по обміну досвідом із закордонними колегами та підвищення кваліфікації. Так, науковий співробітник науково-дослідного центру майор Іван Невмержицький пройшов викладацьку практику в Ягеллонському університеті, Республіка Польща. Важливо,..
[ читати далі ]
Курсанти ВІКНУ знайомляться із новітніми зразками військової техніки та озброєння для Сухопутних військ Збройних Сил України
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка знайомляться із зразками озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва яка замінить застарілі радянські зразки, що нині є на озброєнні військових частин Сухопутних військ. Зокрема, це ракетне озброєння, безпілотні літальні комплекси, засоби зв’язку,..
[ читати далі ]
У ВІКНУ є претенденти для участі у фіналі Конкурсу з української мови імені Петра Яцика
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка визначили переможницю першого відбірковому етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який проходить в нашій країні вже двадцять два роки поспіль. Загалом, у відбірковому етапі конкурсу приймали участь 30 курсантів з різних кафедр Військового..
[ читати далі ]