Підписання Меморандуму

Начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко, разом з представниками Центру дослідження Сил підтримки, підписали спільний Меморандум щодо співпраці та обміну досвідом. У рамках цієї співпраці передбачається обмін та аналіз інформації за спільними напрямами дослідження, підготовка наукових праць, видання наукових статей у фахових виданнях, а також створення спільних авторських проєктів.

Особлива увага приділятиметься проведенню досліджень, спрямованих на підтримання та розвиток спроможностей Збройних Сил України у сфері військової науки. Впевнені, що підписання Меморандуму сприятиме ефективному використанню наявних ресурсів обох сторін та сприятиме розвитку військової науки в Україні.