У Військовому інституті відбувся перший випуск офіцерів курсів підвищення кваліфікації з питань соціальної роботи у військових частинах

Під час вручення сертифікатів заступник начальника Військового інституту полковник Євген Бойко відзначив, що слухачі під час навчання отримали практичні навички з питань організації заходів соціального супроводу, поглибили свої знання в сфері законодавства України з питань соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

В своєму вітальному слові заступник начальника управління соціальної роботи з персоналом Головного управління персоналу ГШ ЗСУ полковник Ярослав Калініченко наголосив, що основною метою проведення курсів було набуття слухачами актуальних знань та практичних вмінь з питань, що регулюють діяльність фахівців соціального супроводу. Отримані знання допоможуть офіцерам здійснювати оцінку стану соціальної стабільності у військовій частині, прогнозувати динаміку її зміни, виявляти ознаки соціальної напруги серед особового складу, встановлювати причини її виникнення, здійснювати консультування, інформування військовослужбовців та членів їх сімей з питань набуття та реалізації встановлених законодавством України їх пільг та гарантій.

Начальник кафедри соціальної роботи у військах (силах) полковник Олександр Джус зазначив, що науково-педагогічні працівники кафедри під час занять використовували індивідуальний підхід до кожного слухача, мотивували їх до самостійного розв’язання проблемних питань, поєднуючи класичні методи викладання з сучасними інформаційними технологіями та методами навчання.