Цікава зустріч

В рамках співпраці з замовником у Військовому інституті відбулась зустріч слухачів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з заступником директора Департаменту – начальником управління планування бюджету Департаменту фінансів Міністерства оборони України полковником Ростиславом Вітвіцьким та Євгеном Сільверстовим – Експерт Проєкту реформи оборонних закупівель за підтримки спеціального радника Великої Британії з питань оборони. Військовослужбовець ЗСУ. Тематика зустрічі :“Проведення спрощених закупівель замовниками у сфері оборони”. Курсанти та слухачі отримали нові знання за наступними питаннями:

•  законодавче регулювання оборонних закупівель;

•  алгоритм закупівлі: від потреби до виконання договору;

•  ОВТ: погодження та закупівля;

•  розбір реальних кейсів із закупівлі ОВТ.

Представники кафедри фінансового забезпечення військ та представник офісу з підтримки змін в системі Міноборони домовились про подальшу співпрацю з метою підвищення рівня підготовки курсантів та слухачів за спеціальністю.