Кіно заради перемоги: до військовослужбовців ВІКНУ завітали актори українського повнометражного кінофільму «Снайпер. Білий ворон»

Кінострічку продемонстрували в межах всеукраїнського туру "Кіно заради перемоги". Актори стрічки Марина Кошкіна, Роман Ясіновський та організатори благодійного проєкту Святослав Ризоль і Андрій Різоль особисто презентували фільм для військовослужбовців вишу.

Гості поділились своїми переживаннями та відчуттями, під час зйомок картини, а також висловили захоплення рішенням молоді вступати до лав ЗС України.

В основі сюжету фільму — історія про пацифіста-екопоселенця з Горлівки, який хоче жити в мирі та гармонії з природою, але на Донбас приходить війна і герой не хоче миритись із беззаконням і стає українським снайпером-добровольцем.

Курсанти отримали багато емоцій, поглибивши своє знайомство з якісним та сучасним українським кінематографом,  а також на згадку зробили спільне фото з кіноакторами, що залишиться на згадку про цю незвичайну подію.