Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у змаганнях з рукопашного бою

Це був не лише захоплюючий спортивний захід, а й відчутне вшанування пам’яті тих, хто віддав життя, виконуючи свої обов’язки перед країною. Турнір присвячений памʼяті полеглим спецпризначенцям ГУР МОУ.

У змаганнях також брали участь курсанти інших вищих військових навчальних закладів та збірні команди спортивних клубів рукопашного бою. Тож за звання найкращого змагалися близько 150 спортсменів з усієї України, а у спорткомплексі тривала напружена боротьба. Глядачі були в захваті від емоційних поєдинків та вражаючих технік, які продемонстрували свою майстерність учасники змагань. Напружена атмосфера та душевна підтримка команд додавали гарячковості цьому заходу.

Цей турнір не лише став важливою подією у світі рукопашного бою, а й зробив значний крок у вшануванні пам’яті героїв, які своїми життями заплатили за вірну службу країні. Це також показало, як спорт може об’єднувати та надихати на великі справи.

А нашим спортсменам бажаємо успіхів та досягнення нових вершин!