Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


Виїзна лекція з навчальної дисципліни “Стратегічне управління”
Нещодавно курсанти навчальної групи спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування разом з к.е.н. Гурою Вікторією Леонідівною, доцентом кафедри фінансового забезпечення військ відвідали виставку “Nordic Sustainable Cities” в межах програми навчальної дисципліни “Стратегічне управління”. Доцент кафедри прочитала ле..
[ читати далі ]
У рамках проєкту рівний до рівного «P2P» Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка об’єднав курсантів з різних військових вишів
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка об’єднав курсантів з різних військових вишів. У рамках програми рівний до рівного «P2P». Один із засновників та за сумісництвом головний виконавчий директор компанії EdVenture, американець Тоні Сгро та його колега Шон Фаррелл- старший віце-презедент ..
[ читати далі ]
День сержанта Збройних Сил України у Військовому інституті
Урочисті заходи розпочалися зранку, 18 листопада, під час шикування особового складу. День сержанта Збройних Сил України — значна подія для тих, хто присвятив своє життя захисту рідної землі та українського народу, хто носить горде звання сержанта Українського війська! Свято встановлено офіційно, Указом Президента України №153/2019 від 19 к..
[ читати далі ]
Круглий стіл "Модель-НАТО 2019"
У рамках дня НАТО у Військовому інституті, була проведена "Модель-НАТО 2019". Захід мав на меті проімітувати роботу основних комітетів НАТО та засідання Північноатлантичної ради. Протягом "Моделі-НАТО 2019" курсанти Військового інституту мали можливість відчути на собі тяжкість процесу прийняття рішень у НАТО та покращити свої навички дипломатії. ..
[ читати далі ]
Кубок України з рукопашного бою
У Києві пройшов Кубок України з рукопашного бою. Ці змагання - один із відбірних етапів до Чемпіонату світу, який прийматиме Україна наступного року. Поборотися за Кубок України з`їхались понад 200 спортсменів із 20 областей. Серед учасників були й курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Так, за р..
[ читати далі ]
«День НАТО» у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка
У Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся щорічний «День НАТО». Представники делегації Північноатлантичного альянсу на чолі з віце-адміралом Булентом ТУРАНОМ презентували основні положення та стандарти НАТО, а також наголосили на важливості ролі Альянсу у світі. На заході також були присутні військовий представник Місії..
[ читати далі ]
«День НАТО» у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка оголошуємо розпочатим!
Ранковий вівторок Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочався із зустрічі делегації НАТО. О 9 годині відбувся брифінг Начальника Військового інституту щодо історії, структури та організації освітнього та виховного процесу. Також сьогодні планується обговорення актуальних питань:• Стратегічна кон..
[ читати далі ]
«Останній ривок»
Відповідно до календаря спортивних заходів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка 9 листопада кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту було проведено чемпіонат з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів. Атмосфера у залі була напруженою. Конкуренція сере..
[ читати далі ]
Заходи присвячені «Дню НАТО»
12 листопада 2019 року на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка будуть проведені заходи присвячені «Дню НАТО». Метою проведення даного заходу є підвищення рівня поінформованості курсантів, слухачів та науково-педагогічних працівників Збройних Сил України щодо розуміння процесів та стану в..
[ читати далі ]
Заходи з підвищення рівня загальновійськової, фізичної та психологічної підготовки
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводяться заходи з підвищення рівня загальновійськової, фізичної та психологічної підготовки особового складу. Так нещодавно на базі центру спеціального призначення ВСП було організовано проведення занять з вогневої підготовки на вогневому містечку військової час..
[ читати далі ]