Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Новини


Військовому інституту - 84 роки!
Військова підготовка студентів у Київському університеті почалася в 1933 році. Перша військова кафедра мала всього 23 викладачі і готувала командирів артилерійських взводів, льотчиків-спостерігачів і медсестер. З початком Другої світової війни військова кафедра в університеті ліквідується, викладачі й студенти призовного віку відбувають на фронт. З..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека-2017»
Курсанти Військового інституту з метою ознайомлення з новітніми технологіями в озброєнні та новими зразками військовою техніки відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку "Зброя та безпека-2017" , яка пройшла у Києві. Виставку також відвідали міністр оборони України Степан Полторак, секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ..
[ читати далі ]
Ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відвідали Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ліцеїсти Чернігівського ліцею з ПВФП відвідали Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка з метою військово-професійної орієнтації. Зустріч ліцеїстів із начальником навчального відділу ВІ КНУ полковником Олександром Корчаком, який познайомив їх з історією створення військового інституту та умовами вступу до на..
[ читати далі ]
ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ’ЯТІ ПЕРШОГО НАЧАЛЬНИКА ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТА ЖУКОВА С.А.
Тринадцятий відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу відбувся 7 жовтня у Військовому інституті. Він проходив на території студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка та був присвячений пам’яті генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича. — Цим заходом ми вшановуємо світлу пам’ять люди..
[ читати далі ]
Перший заступник Міністра оборони України у Військовому інституті
З робочим візитом Військовий інститут відвідав Перший заступник МОУ Іван Руснак. Він зустрівся з офіцерським складом і працівниками Збройних Сил України. Під час зустрічі керівник воєнного відомства довів наказ Міністра оборони України про призначення начальником Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка г..
[ читати далі ]
День ветерана у Військовому інституті
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, при підтримці ініціативи громадських ветеранських організацій 24-го вересня 2004-го року Указом Президента України № 1135/2004 був встановлений національний український «День ветерана», який відзначається щорі..
[ читати далі ]
У ВІКНУ відбувся випуск курсів підвищення кваліфікації
У період з 01.09.2017 по 30.09.2017 у Військовому інституті були проведені курси підвищення кваліфікації офіцерів за напрямом діяльності цивільно-військового співробітництва. Метою проведення курсів підвищення кваліфікації офіцерів за напрямом діяльності цивільно-військового співробітництва є набуття слухачами актуальних знань законодавства та інш..
[ читати далі ]
Збірна команда Військового інституту перемогла у змаганнях з силових видів спорту присвячених вшануванню пам’яті воїнів АТО «ІІ-й відкритий меморіал Героїв АТО»
23 вересня 2017 року збірна команда Військового інституту взяла участь у змаганнях з силових видів спорту присвячених вшануванню пам’яті воїнів АТО «ІІ-й відкритий меморіал Героїв АТО». У цьому турнірі брало участь понад 100 військовослужбовців з таких дисциплін: перетягування канату, станова тяга, масс-реслінг та функціональне б..
[ читати далі ]
Курсанти Військового інституту відвідали святковий концерт до Дня Університету
З 183 річницею заснування Університету викладачів, студентів, курсантів, аспірантів, докторантів, співробітників привітав ректор Леонід Губерський. «Так склалося історично, що створений у 1834 році Імператорський Університет Св. Володимира всупереч волі тих, хто його заснував, став центром освіти, культури, вільнодумства – всього того,..
[ читати далі ]
Призваних із запасу офіцерів екзаменували практичні заняття з тактики та інженерної підготовки
На одному з навчальних полігонів під Києвом відбулися польові практичні навчання із загальної тактики та інженерної підготовки із слухачами Курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка, які закінчують тримісячне навчання на базі інституту та готуються до відправки у ві..
[ читати далі ]