Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)
Мова сайту:   Укр.   Eng.  

Профбюро

Виконуючий обов’язки голови профбюро
В.О. Браун

СКЛАД
об’єднаного профбюро Військового інституту
станом на 01.09.2014


з/п
Посада Прізвище, ім’я та по батькові № кімнати, телефону
1. Виконуючий обов’язки голови профбюро
Браун Вадим
Олегович
кім. 203
тел. вн. 61-50
2. Перший заступник голови профбюро (контроль за виконанням колективного договору) Осипа Володимир
Олександрович
кім. 203
тел. вн. 61-50
3. Заступник голови профбюро (оздоровлення, відпочинок і матеріальна допомога) Дронова Валентина
Василівна
кім. 1
тел. вн. 61-63
4. Заступник голови профбюро (комісія соціального страхування, культурно-масова, фізкультурна і оздоровча робота) Абрамян Олександр
Вагаршакович
кім. 203
тел. вн. 61-50
5. Член профбюро (організаційна робота) Поліщук Людмила
Володимирівна
кім. 11
тел. вн. 61-66
6. Член профбюро (робота з дітьми, з жінками, оздоровлення та відпочинок дітей) Тимошенко Жанна
Павлівна
кім. 335
тел. вн. 61-26
7. Член профбюро (контроль за нарахуванням членських внесків, організаційна робота) Кузьміч Ольга
Іванівна
кім. 324
тел. вн. 61-04
8. Член профбюро (охорона праці, ветерани війни, праці та пенсіонери) Дімов Євгеній
Іванович
кім. 310
тел. вн. 61-45
9. Секретар профбюро Халіманенко Світлана
Миколаївна
кім. 310
тел. вн. 61-45

Комісія по соціальному страхуванню


з/п
Посада Прізвище, ім’я та по батькові № телефону
1. Голова
працівник ЗСУ
Абрамян Олександр Вагаршакович

61-50
2. Заступник голови працівник ЗСУ
Новоселецький Василь Володимирович

61-40
3. Член комісії полковник
Приліпко Олександр Федорович

61-23
4. Член комісії підполковник
Литовченко Сергій Володимирович

61-40
5. Член комісії працівник ЗСУ
Чорномаз Олена Єфремівна

61-04
6. Член комісії працівник ЗСУ
Висота Олена Олександрівна

61-20

Комісія по трудових спорах


з/п
Посада Прізвище, ім’я та по батькові № телефону
1. Голова
працівник ЗСУ
Дімов Євгеній Іванович

61-45
2. Заступник голови працівник ЗСУ
Сідоров Юрій Терентійович

61-01
3. Член комісії полковник
Абрамян Олександр Вагаршакович

61-50
4. Секретар підполковник
Кожедуб Олена Василівна

61-29