Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

Новини


ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ ЧАСТИН КИЇВСЬКОГО ГАРНІЗОНУ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ТА ДНЯ ТАНКІСТА
З 11 по 12 вересня 2015 року на території спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за ініціативи Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, командування ВІКНУ за активної підтримки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіка, героя України Леоніда Губерського пройшл..
[ читати далі ]
МОРАЛЬНА ПІДТРИМКА ЗАХИСНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ
Нещодавно військовий оркестр Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка дав концерт для військовослужбовців 24 окремої механізованої бригади військовослужбовці якої виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції (м Сєвєродонецьк). Військовий оркестр під керівництвом диригента майора Юрі..
[ читати далі ]
У ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КУРСІВ ПЕРЕПІДГОТОВКИ МОБІЛІЗОВАНИМИ ОФІЦЕРАМИ
Сьогодні, 1 вересня 2015 року розпочався новий етап у житті Військового інституту: студенти першокурсники отримали студентські квитки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а мобілізованим офіцерам, які проходили курси перепідготовки було вручено Свідоцтва про їх закінчення. Привітати курсантів з нагоди Дня знань та випускникі..
[ читати далі ]
У ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ПРИЙНЯТТЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИСЯГИ КУРСАНТАМИ 1 КУРСУ
Сьогодні, 29 серпня 2015 року, після проходження первинної військово-професійної підготовки 152 курсанта 1-го курсу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка прийняли Військову присягу на вірність Українському народові. Особливістю цьогорічних урочистостей стало те, що одного з провідних військових вузів Укра..
[ читати далі ]
СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРИСЯГНУЛИ НА ВІРНІСТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ
“Я, вступаю на військову службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів Укр..
[ читати далі ]
СТУДЕНТИ ЗАВЕРШИЛИ ПРАКТИЧНУ ПІДГОТОВКУ У ВІЙСЬКАХ
Не зважаючи спекотну пору року гаряче й у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де завершуються заняття в рамках навчального збору зі студентами, випускниками факультету військової підготовки. Напередодні курсанти навчальних груп 41 гг, 41 км, 41 рф та 41 б повернулися з військових частин, де проводилися..
[ читати далі ]
ГОТУЄМО ДІТЕЙ В ЗОНІ АТО ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
За ініціативи студентів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, організовано підготовку шкіл до нового навчального року, які знаходяться на лінії зіткнення в м. Старобільськ у Луганській області. Студентами факультету військової підготовки було закупл..
[ читати далі ]
ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА В ХОДІ НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ ЗІ СТУДЕНТАМИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ-ЗАПАСУ
Сьогодні ми зустрілися зі студентами груп 41 пл, 41 пс, 41 с, майбутніми заступниками командирів рот (батарей) по роботі з особовим складом, офіцерами-політологами, офіцерами-психологами батальйонів (дивізіонів) та бригад (полків) на тактичному полі в ході занять з тактичної підготовки поблизу мальовничого селища Пирогово. З раннього ранку студенти..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка у розпалі заняття з бойової підготовки зі студентами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів-запасу.
На думку переважної частини студентів, майбутніх офіцерів Збройних Сил України, такі предмети, як тактична та вогнева підготовка користуються найбільшою популярністю й одночасно повагою. Адже саме в ході практичних занять в полі вони здобувають та гартують особисті військові навички і вміння майстерно володіти сучасним озброєнням і технікою. &ldquo..
[ читати далі ]
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка у рамках навчального збору зі студентами, майбутніми офіцерами-запасу розіграно Кубок з футболу 2015
Протягом 30 – 31 липня цього року в ході навчальних зборів факультету військової підготовки військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі студентами, що навчаються за програмою підготовки офіцерів-запасу було організовано та проведено Кубок з футболу 2015 року. Треба зазначити, що фізичне виховання, спец..
[ читати далі ]