Випробування бронею

Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжують засвоювати та вдосконалювати свої вміння та навички в 169-му Навчальному центрі. Відразу на початку практичної підготовки курсанти отримали психологічне загартування «обкаткою» потужною 45-ти тонною броньованою бойовою машиною на гусеничному шасі. Навчальним процесом керували начальник навчального збору ВІКНУ підполковник Юрій Піголь, заступник начальника навчального збору ВІКНУ з морально-психологічного забезпечення майор Денис Небелас та командири рот підполковник Олександр Ігнатьев і майор Олександр Примак. На особистому прикладі першим виконали вправу командир навчального збору підполковник Юрій Піголь та його заступник майор Денис Небелас.