У Військовому інституті триває вступ до магістратури

У Військовому інституту проходять вступні випробування та іспити для військовослужбовців за контрактом та цивільних осіб, які виявили бажання отримати ступінь вищої освіти «Магістр».
Спочатку абітурієнти складають вступні випробування, такі як психологічне тестування та фізична підготовка, а вже після цього допускаються до іспиту з англійської мови та складають іспит зі спеціальності.
Зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра здійснюється за рейтинговою системою на основі отриманих балів на вступних випробуваннях.
Є серед тих, хто вступає й учасники АТО (ООС), таких 7 осіб. Так, Максим Трачук нагороджений відзнакою - медаллю "За поранення" та орденом "За мужність" III ступеня вирішив вступити до магістратури Військового інституту за напрямком «Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України» та продовжити свою військову кар’єру вже як офіцер.

Бажаємо усім успішно скласти іспити!