Перший етап подолано

Майбутні фахівці інформаційно-пропагандистського забезпечення склали комплексний екзамен. Цей етап показав належний рівень загальної і фахової підготовки курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які здобувають освітній ступінь “бакалавр”. Необхідно було дати відповідь більше ніж на півдесятка питань і відповісти на додаткові запитання, що ставили екзаменатори, серед яких представник замовника і науково-педагогічні працівники кафедри військової політології факультету післядипломної освіти. Курсанти навчальної групи показали достатній рівень теоретичних знань із загальних політологічних дисциплін, воєнної політології, морально-психологічного забезпечення, загальної тактики і інших навчальних дисциплін. Важливо було курсантам також показати уміння практичного використання набутих знань, відпрацювавши необхідні документи визначені практичними завданнями.

У підсумку члени Екзаменаційної комісії позитивно оцінили зусилля курсантів і відмітили гідну підготовку кожного. Середній бал за навчальну групу – 4,2. З оцінкою “відмінно” склала екзамен старший солдат Анастасія Спаська.

Проте попереду ще одне випробування – захист кваліфікаційної роботи бакалавра.