Зустріч з представником військової поліції Канади

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч з представником військової поліції Канади, співголовою багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету підполковником Бернардом Хадсоном.

В ході зустрічі були обговоренні актуальні питання в галузі військового співробітництва та потенційні напрямки сумісної діяльності. Зокрема мова йшла про структуру майбутньої Доктрини військової поліції України, роль та місце військової поліції серед інших правоохоронних органів, обговорення перспектив участі представників Військової поліції в Операції Об’єднаних сил та інших аспектів міжнародного військового співробітництва.

В цілому зустріч пройшла в дружній атмосфері, обидві сторони обмінялись цінними подарунками на згадку та висловили щирі сподівання на поглиблення співробітництва в найближчому майбутньому.