У Військовому інституті розпочали роботу курси перепідготовки та підвищення кваліфікації

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочали роботу курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу та  курси військової підготовки для сержантського складу з вищою освітою. Протягом трьох місяців слухачі поглиблюватимуть знання з питань психологічного діагностування, психологічної підготовки та психологічного супроводу особового складу, який бере участь у заходах безпеки з відновлення суверенітету і територіальної цілісності країни. Також програмою курсів передбачено відпрацювання алгоритмів дій офіцера-психолога в штатних та критичних ситуаціях військово-професійної діяльності, отримання навичок виявлення ознак гострих стресових реакцій та розладів та навичок надання психологічної допомоги тим, хто її потребує.

Зі вступною лекцією перед слухачами курсів виступив начальник управління психологічного забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Сергій ГРИЛЮК,  який довів основні завдання, що стоять  перед структурами морально-психологічного забезпечення щодо підготовки та застосування військ у 2018 році, визначив особливості психологічного забезпечення в сучасних умовах та конкретизував питання, на яких доцільно зосередити  увагу при проведенні занять.

Командування та науково-педагогічні працівники Військового інституту докладуть максимум зусиль для того щоб курси пройшли на високому науково-методичному рівні та забезпечили максимальне оволодіння слухачами знаннями та навичками, які будуть корисними для подальшої військово-професійної діяльності офіцерів.