У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся другий етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 березня, у Києві, в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбувся другий (підсумковий) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс було проведено Департаментом військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України.

У ньому взяли участь кращі знавці української мови — курсанти (слухачі) з семи вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та ліцеїсти з двох військових ліцеїв.

Як повідомили представники Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України після підбиття підсумків буде визначено переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, яких буде нагороджено цінними подарунками за рахунок фонду Ліги українських меценатів.