Науковці Військового інституту взяли участь у роботі спільної конференції СБУ та КНУ імені Тараса Шевченка

17 березня науковці Військового інституту взяли участь у конференції, присвяченій 25-річчю створення Служби безпеки України.

У Київському національному університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Роль і місце національної спецслужби в історії українського державотворення».

Учасники конференції обговорили актуальні питання ролі та місця національної спецслужби в історії українського державотворення і відзначили, що актуальними завданнями СБУ є гнучке реагування на нові загрози національній безпеці України, передусім, це стосується агресивних дій з боку Росії.

У ході дискусії науково-педагогічні працівники кафедри військової журналістики виступили на секційному засіданні з темами «Інформаційна безпека в геополітичній статиці та комунікаційно-контентна безпека в геостратегії» та «Застосування контентних потенціалів креативних індустрій в безпековому секторі», а також відповіли на питання учасників конференції.