Експерти НАТО висловили задоволення процесом удосконалення військової освіти у ВІКНУ

Напружено та плідно  працюють  експерти НАТО щодо впровадження Програми DEEP «Удосконалення військової освіти» у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України. 15 грудня цього року         іноземна делегація на чолі з представником Політдиректорату Міжнародного секретаріату НАТО, директором Програми «DEEP» з Україною паном Маріушем Солісом продовжила аналізувати стан справ вже в стінах Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час візиту гості  зустрілися із керівництвом ВІКНУ – тимчасово виконуючим обов’язки начальника інституту, кандидатом географічних наук, доцентом  полковником Ігорем Ольховим, заступниками начальника вишу та науково-педагогічними працівниками. В ході спільної роботи сторони оцінили здобутки реалізації Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP), обговорили проблемні питання у цій сфері, окреслили шляхи їх вирішення та визначили перспективи подальшої співпраці.

Окрім того, в рамках робочого візиту до Військового інституту  Київського національного університету  імені Тараса Шевченка  експерти НАТО також ознайомились з методикою й організацією проведення занять, зокрема, відвідали навчальні заняття з майбутніми офіцерами Збройних Сил України і в цілому висловили задоволення процесом удосконалення військової освіти у ВІКНУ.

За підсумками проведення таких заходів Міжнародний політичний секретаріат НАТО має прийняти остаточне рішення щодо продовження виконання Програми Альянсу «Удосконалення військової освіти» для Міністерства оборони України на наступний трирічний період (2017-2020 роки).