ВІЙСЬКОВА ОСВІТА І НАУКА: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ

Під такою назвою відбулася ХII Міжнародна науково-практична конференція, присвячена світлої пам’яті доктора технічних наук, професора генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича, який стояв біля витоків створення сучасної системи української військової освіти та Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вступним словом конференцію відкрив начальник ВІКНУ, кандидат філологічних наук, професор генерал-майор Віктор Балабін. Він добрим словом згадав свого наставника та побажав учасникам заходу успішної праці.

Присутніх також поздоровили із знаковою подією проректор КНУ імені Тараса Шевченка професор Петро Бех і генерал-майор у відставці Юрій Прокоф’єв.

Перед учасниками конференції виступив народний депутат України Павло Кишкар, який розповів про тенденції розвитку законодавства воєнної сфери в період агресії РФ на сході України. Начальник відділу наукових досліджень військово-технічних розробок – заступник начальника науково-дослідного центру, кандидат технічних наук, доцент підполковник Ігор Пампуха розкрив сучасні технології та їх провадження в сектор безпеки та оборони. Темою виступу доцента кафедри військової журналістики Романа Савчука став досвід створення нової парадигми підготовки військових журналістів та спеціалістів з комунікаційно-контентної  безпеки.

Потім учасники конференції працювали в секціях згідно із проблемно-тематичними напрямками, де розглядали питання подальшого розвитку військової освіти і науки.