ДОБРИЙ ПРИВІД ДЛЯ ЗУСТРІЧІ ТА СПІЛКУВАННЯ

У Військовому інституті Київського національного  університету імені Тараса Шевченко відбулася зустріч керівництва військового гуманітарно-лінгвістичного факультету з представниками Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. Для щирої зустрічі та відвертого спілкування був добрий привід: у ВІКНУ вже третій місяць навчаються офіцери Народно-Визвольної Армії Китаю (НВАК) підполковник Сюе Лей і старший лейтенант Чень Веймін.

Делегацію Посольства очолював військовий, військово-морський та військово-повітряний аташе старший полковник Цао Сяоцзянь. Поруч перебував його заступник полковник Ван  Сюечуань, який виступив в якості перекладача.

Поважних гостей зустріли та привітали начальник факультету вищого навчального закладу  полковник Юрій Дуліч, його заступник з навчальної та наукової роботи підполковник Олег Параніч, виконуючий обов’язки начальника групи міжнародного військового співробітництва капітан Олександр  Шенчуковський, викладачі кафедри зарубіжної воєнної інформації полковник запасу Андрій Мінаєв, капітан 2-го рангу запасу Олег Алфьоров. Активну участь у проведенні занять брала також  кандидат філософських наук Ольга Соколіна.

Протягом  зустрічі гостям розповіли про історію, структуру, а також організацію навчально-виховного процесу вишу, показали навчальні класи.

Представники Посольства КНР зі свого боку висловили задоволення якістю навчального процесу, добрими стосунками, які склалися під час перебування в стінах Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Текст та фото сержанта Альони Шідерової