Представник Головного управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України провів заняття з курсантами

Сьогодні в стінах Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено  заняття з 124 – ю навчальною групою за спеціальністю "Правоохоронна діяльність" з навчальної  дисципліни "Вступ до спеціальності".

Заняття проводив заступник начальника відділу виявлення військових злочинів та інших правопорушень управління запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Головного управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України полковник  Таран Олександр Олександрович. Тематика лекційного заняття: "Організація та виконання Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України завдань, визначених законодавством України, щодо запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень у Збройних Силах України".