У Військовому інституті відзначили День військового фінансиста

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 28 жовтня 2016 року відбулися урочисті заходи, присвячені Дню військового фінансиста.

У своєму виступі начальник Військового інституту генерал-майор  Балабін Віктор Володимирович привітав усіх присутніх зі святом та побажав успіхів й натхнення у навчанні та в проходженні військової служби.  Також начальник Військового інституту зачитав привітання  директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України – Шевчука Олега Миколайовича.

За значний внесок у підготовку майбутніх офіцерів Збройних Сил   України, старанність, розумну ініціативу, зразкове виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у роботі та з нагоди Дня військового фінансиста були нагородженні грамотою: підполковник Чистик Олександр Михайлович, майор Шевчук Андрій Андрійович та капітан Ткаченко Валентина Олександрівна.

За високі результати в навчанні, особисту дисциплінованість, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня військового фінансиста було  нагороджено  відзнакою Військового інституту „Знак Військового інституту” солдата Букреєва Геннадія Геннадійовича.

По завершенню офіційної частини заходу учасники зібрання  переглянули концертну програму художньої самодіяльності  від курсантів військового факультету фінансів і права.