СТУДЕНТИ РАДІОТЕХНІЧНОЇ РОЗВІДКИ ОПАНОВУВАТИМУТЬ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ НА БОЙОВІЙ ТЕХНІЦІ

Вже тиждень на базі Військового інституту інтенсивно проходять навчальні збори зі студентами за програмою підготовки офіцерів запасу.

За допомогою керівництва навчальних зборів, досвідчених командирів підрозділів та викладачів майбутні офіцери впевнено опановують військові знання за своїми спеціальностями, гартують уміння та навички в ході практичних занять з військово-спеціальної, вогневої, тактико-спеціальної та стройової підготовки.

Ще три навчальних групи кафедри військово-технічної підготовки відбули для проведення практичної складової навчального збору до однієї з військових частин м. Васильків. Курсанти опанують практичні навички на зразках техніки автоматизованого управління радіотехнічними засобами протиповітряної оборони, які знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

В усіх прослідковується одне бажання – успішно пройти складні випробування, гідно підготуватися до випускних іспитів та складання Військової присяги на вірність народові України.