«КОМУНІКАЦІЙНО-КОНТЕНТНА БЕЗПЕКА В УМОВАХ ГІБРИДНО-МЕСІАНСЬКИХ АГРЕСІЙ ПУТІНСЬКОЇ РОСІЇ» (9-10 червня 2016 року)

Під такою назвою 9-10 червня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Міжнародний форму з кризових комунікацій, в якому візьмуть участь фахівці Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, інших органів військового управління,  вітчизняні та закордонні науковці і технологи з питань комунікаційно-контентної безпеки, керівники ЗМІ та журналісти, які висвітлюють діяльність сектору оборони і безпеки держави, представники культурно-мистецьких кіл та креативних індустрій з досвідом роботи в зоні АТО.

Метою форуму є розгляд науково-практичних аспектів діяльності засобів масової інформації під час проведення АТО на сході України,  дослідження практичних засад та особливостей комунікації між органами військового управління та ЗМІ у площині цивільно-військових відносин, напрацювання пропозицій щодо новітніх підходів у реалізації завдань комунікаційно-контентної безпеки в процесі взаємодії органів військового управління зі ЗМІ, розробка рекомендацій щодо впровадження у навчальний процес підготовки майбутніх офіцерів сучасних стандартів комунікації з громадськістю (комунікаційно-контентних засад) в умовах ведення бойових дій.

Під час форуму обговорюватимуться такі тематичні блоки:

• системні прояви комунікаційно-контентних форматів гібридно-месіанських агресій;
  • проблеми практики комунікаційно-контентного спротиву агресіям;
  • креативні  індустрії як вектор можливостей профілактики та нейтралізації системних проявів гібридного тероризму;
  • теоретичні та практичні аспекти підготовки журналістських кадрів та фахівців інформаційно-медійних структур оборонного відомства з врахуванням досвіду застосування Збройних Сил України в АТО.

Місце проведення – м. Київ, вул. Ломоносова 81, конференц-зал Військового інституту (3 поверх, 315 аудиторія).

Початок реєстрації учасників 9 червня о 9.00, початок роботи форуму  - 10.00.

До відома представників ЗМІ: акредитація проходитиме з 7 червня 15.00 до 8 червня 16.00.

Контакти для акредитації: тел. (093) 936-01-70 (Ангеліка); e-mail: lika_dilay@ukr.net