У КИЄВІ УЧАСНИКИ ЧЕМПІОНАТУ ЗС УКРАЇНИ СЕРЕД ВВНЗ ВИЗНАЧАТЬ КРАЩИХ У БАГАТОБОРСТВІ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ

На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартував черговий Чемпіонат Збройних Сил України з багатоборства військово-спортивного комплексу серед вищих військових навчальних закладів.

Загалом у турнірі візьмуть участь сім спортивних команд з Києва, Житомира, Одеси, Львова та Харкова. Серед учасників змагань чимало видатних, легендарних спортсменів та тренерів.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбулась на плацу навчального закладу. До учасників Чемпіонату із закликом до нових спортивних звершень та побажанням перемоги звернулися заступник начальника Військового інституту полковник Олександр Приліпко та начальник факультету військової підготовки полковник Віктор Добровольський.

Після відкриття чемпіонату головний суддя змагань – майстер спорту СРСР, суддя міжнародної категорії полковник Віктор Добровольський – ознайомив учасників з планом проведення змагань.

— Завдяки підтримки ректора Університету академіка Леоніда Губерського спортивна база дозволяє проводити змагання такого роду на досить високому організаційному рівні, — зазначив полковник Віктор Добровольський.

Упродовж трьох днів учасники Чемпіонату змагатимуться у чотирьох видах — бігу на 100 і 3000 метрів, плавання та стрільби з пістолета Макарова, за результатами яких будуть визначені переможці в індивідуальних та командних заліках.