ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ СТРУКТУР МОРАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Сьогодні, 27 квітня у Військовому інституті відбувся черговий випуск слухачів курсів військової підготовки офіцерів структур морально-психологічного забезпечення. У цей день свідоцтва отримало 6 чоловік, з них 3 – мають бойовий досвід участі в антитерористичній операції на буремному сході України.

Три місяці вони вивчали екстремальну та тактичну медицину, поведінку в зоні конфлікту, психологію,тощо. Вже незабаром випускники проходитимуть військову службу у підрозділах Збройних Сил України.

Вручили офіцерам Свідоцтва про закінчення курсів заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик та заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч.

— Наш колектив пишається тим, що  мали можливість вас навчати та спілкуватись з вами. Від імені ректора Університету академіка Леоніда Губерського та всього особового складу бажаємо Вам всього хорошого та мирного неба, — зазначив при врученні свідоцтв полковник Віктор Уліч. — Особливо хотілося б відмітити наших активістів серед слухачів курсів капітана Миколу Вощинського, лейтенанта Анастасію Кмін, молодшого лейтенанта Наталію Курелех. Ви всі молодці, ми вами пишаємось, ви – наші герої, — сказав полковник Віктор Уліч.

По закінченню церемонії вручення свідоцтв відбулось спільне фотографування.