День відкритих дверей у ВІКНУ

23 квітня, у Військовому інституті відбувся День відкритих дверей. Захід відвідало понад сто майбутніх абітурієнтів.

Присутнім розповіли про славетну історію ВНЗ, його структуру, навчальні програми та міжнародний досвід. Значну увагу приділили особливостям вступної кампанії у 2016 році.

Охочі вступити до Військового інституту мають можливість обрати один із десяти напрямів: переклад, психологія, політологія, міжнародна інформація, журналістика, правознавство, фінанси і кредит, геоінформаційні системи і технології.

Заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч зазначив, що базову фундаментальну підготовку майбутні офіцери проходять в інститутах і на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Варіативну складову та військові спеціальності — у Військовому інституті.

Навчальні програми спрямовані на глибоке засвоєння як теоретичної, так і практичної частини. Кожного року на базах військових частин поглиблюється військова підготовка та практика курсантів.

Прийом документів до інституту триватиме з 11 по 20 липня 2016 року. Після чого на абітурієнтів чекають фахові випробування — оцінка рівня фізичної підготовленості, психологічне обстеження, медичний огляд.

З більш детальною інформацією щодо вступу у 2016 році можна ознайомитися на сайті Військового інституту у розділі “Вступнику”.