Військовий інститут
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

Укр.   Eng.  
Ми в соціальних мережах  
+38 (044) 521-32-89
Гаряча лінія (цілодобово)

ПОЧУТИ, ПІДТРИМАТИ, ДОПОМОГТИ!

Під таким гаслом, впродовж цього тижня, в межах тренінгу високомобільних груп з внутрішніх комунікацій, офіцери Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, військовослужбовці та працівники ЗС України із різних військових частин ознайомлювались із особливостями оцінки морально-психологічного стану воїнів, їхніх духовних та культурних потреб. Заняття проводились на базі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, а також на загальновійськовому полігоні що на Рівненщині.

Проводились заняття під керівництвом першого заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України полковника Олега Бойка. Головна місія груп — “Почути! Підтримати! Допомогти!”. Високомобільними такі групи є завдяки їхній високотехнологічній оснащеності та забезпеченості прохідним транспортними засобами, що дає змогу швидко висуватись у ті куточки нашої країни, де в цьому буде потреба. Є можливість, навіть, здійснювати їхнє десантування у райони зосередження наших військ в умовах безпосереднього наближення до противника.

Досвідчені інструктори, які вже працювали у високомобільних групах внутрішніх комунікацій, поділились із своїми колегами з програмою налагодження внутрішніх комунікацій у ЗС України, психологічної допомоги в районі проведення АТО, методиками командирського, бойового інформування та схвалення особового складу за показниками бойової та повсякденної службової діяльності, формування лідерських якостей, тощо.

“Робота з коліс”, щодо закріплення теоретичних знань на практиці, яка розпочалась одразу ж після закінчення тренінгу показала свою ефективність та нагальну необхідність. Офіцери Військового інституту під керівництвом досвідченого учасника АТО полковника Віктора Шидлюха закріплювали свої навички на полігоні у бойових підрозділах, які прибули на бойове злагодження після виконання завдань в районі проведення АТО, вивчали існуючі проблеми та намагались їх вирішити відповідно до отриманих знань.

Підсумком напруженого збору став аналіз проведених дій, під час якого було з’ясовано, що ми мали зробити, що було зроблено та як удосконалити роботу на майбутнє.

— Бойова підготовка – дисциплінує. Маючи повномасштабну бойову підготовку, всі умови для нормальної роботи командири зобов’язані підтримувати належний морально-психологічний стан особового складу аби у підпорядкованих підрозділах не виникали деструктивні процеси. Ви реально змогли побачити і відчути це на собі, щоб мати усвідомлення того, як допомагати нашим побратимам, які стоять в окопах не передовій, — зазначив у своєму виступі під час проведення аналізу дій полковник Віктор Шидлюх.

Також, для учасників тренінгу було організовано культурну програму: екскурсію по музею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та оглядові прогулянки по старовинним вулицям культурної “столиці” України.

Фотографії