ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. МИ З НАРОДОМ І ДЛЯ НАРОДУ, ЗА БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИН!

Сьогодні, 20 лютого в День вшанування Героїв Небесної сотні військовослужбовці Військового інституту долучились до загальноуніверситетської акції "Хода пам'яті нескорених". Біля Червоного корпусу університету зібралися студенти всіх факультетів КНУ імені Тараса Шевченка, викладачі, співробітники, ветерани.

Ходу очолив ректор Університету академік Леонід Губерський.

Університетська громада пройшла до Михайлівського Золотоверхого собору, який першим своїми дзвонами підняв містян на спротив режиму Януковича та, продовживши ходу провели мітинг біля Алеї Героїв Небесної Сотні.

Варто зазначити, що серед курсантів Військового інституту є учасники Євромайдану, які активно відстоювали демократичні цінності нашого народу. Дуже символічно, що у цій ході взяли участь військові, люди, які завжди, за будь-яких обставин з народом і для народу!