З КУРСАНТАМИ ВИПУСКНИХ КУРСІВ ПРОВОДЯТЬСЯ НАВЧАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ УЧАСНИКАМИ АТО

З метою вивчення та реалізації в освітньому процесі передового педагогічного досвіду, бойової підготовки військ, проведення АТО в Донецькій та Луганській областях з курсантами 5 курсу Військового інституту за спеціальностями “Міжнародна інформація” та “Міжнародні відносини” були залучені представники центрального апарату Міністерства оборони, Генерального штабу та інших органів військового управління, а також військових частин Збройних Сил України.

Так, 10 грудня цього року кафедрою зарубіжної воєнної інформації організовано чергове заняття з випускниками на тему: “Організація інформаційних заходів в інтересах підготовки і проведення АТО”, яке провів заступник начальника управління інформаційних технологій Міністерства оборони полковник  Сергій Галушко. Офіцер проінформував присутніх про стратегічні напрямки оборонного відомства у вирішенні завдань інформаційного протиборства противнику.

- Маючи колосальний досвід проведення гібридної війни Україна має всі шанси стати в авангарді щодо організації інформаційній протидії противнику, ділитись своїм набутим досвідом з країнами-партнерами та нашими союзниками. А ваше завдання, як майбутніх виконавців цього процесу – вивчати його, поглиблювати та вдосконалювати заради нашої перемоги, - зазначив полковник Галушко.

Протягом навчального року також передбачено проведення наступних занять, за темами: “Інформаційно-психологічне забезпечення застосування підрозділів антитерористичної операції та протидія негативному інформаційно-психологічному впливу противника в ході АТО”, “Організація інформаційно-психологічного впливу на населення та особовий склад протидіючої сторони в зоні АТО”, “Організація взаємодії різних відомчих структур з питань інформаційно-психологічного впливу на визначені об’єкти в зоні АТО”, “Розвідувальне забезпечення інформаційних заходів в інтересах АТО”, “Методика  інформаційної та інформаційно-аналітичної роботи в системі інформаційно-аналітичного забезпечення міжнародного військового співробітництва (за умов проведення АТО)”, “Методика аналізу систем національної безпеки й оборони, перспектив отримання допомоги від партнерів для розв’язання проблем, виявлених під час застосування Збройних Сил України в АТО” тощо.