ВІЙСЬКОВЕ ЗВАННЯ – ПІДГРУНТЯ ВОЇНСЬКОЇ ДОБЛЕСТІ

З нагоди Дня Збройних Сил України на стройовому плацу Військового інституту, відбулася урочиста церемонія вручення чергових військових звань молодшим командирам.

У заході взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Військового інституту полковник Віктор Добровольський, заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик та заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч.

Вітаючи присутніх полковник В. Уліч підкреслив, що сьогодні у присутніх два свята – 24 річниця Дня Збройних Сил України і отримання військових звань сержантським складом.

– Для кожного курсанта отримати сержантські погони – це мрія, яка була ще на початку вступу до Військового інституту, коли він вперше одягнув погони. Тепер ця мрія збулася! – наголосив полковник Віктор Уліч та зазначив, що командири навчальних відділень та груп повинні відчувати всю важливість свого військового звання.

Після церемонії нагородження особовий склад пройшов урочистим маршем.