У Військовму інституті відбувся черговий випуск слухачів курсів іноземних мов

Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Анатолій Лойшин вручив свідоцтва про визначення рівня знання іноземної мови майже близько 50-ти військовослужбовцям, які виконали навчальну програму та успішно склали випускні іспити.

«Ви маєте завжди прагнути кращого. Мова - це те, що вдосконалюється щоденно. Її обсяги безмежні. Тому наголошую вам про це. Ніколи не зупиняйтесь і досягайте нових вершин», - зазначив полковник Лойшин.

Офіцери та сержанти проходили курси 4 місяці на базі центру інтенсивної мовної підготовки факультету післядипломної освіти ВІКНУ.

Вони показали себе з вищої професійної сторони, виявили неабиякий власний інтерес до вивчення іноземних мов, а також досягли особистих успіхів у цій справі.

Військовий інститут продовжує на високому рівні готувати та випускати професіоналів своєї справи.