До Військового інституту завітав Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України, Герой України генерал-лейтенант Сергій Наєв

Командувач розповів військовим Військового інституту про свої знання та досвід у сфері оборони держави, про особливості застосування ЗС України в різних умовах, про те, як органи управління функціонують в умовах особливого періоду, а також про хід бойових дій на різних ділянках фронту.

Це була цікава та корисна лекція для офіцерів та курсантів вишу.  Завдяки цій інформації вони дізнались багато нового про те, як вище військове  командування приймає рішення та як загалом відбувається управління військами.

Орім того, генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про свої особисті історії, які трапились з ним під час повномасштабного вторгнення, дав корисні поради та настанови.