26 листопада курсанти та офіцери Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у забігу "Acting for survivors"присвячений до Міжнародної акції "16 днів активізму проти насильства"

В Україні у період повномаштабного  вторгнення росії, питання проявів насильства набуло нового жахливого змісту.  Багато психотравмуючих ситуацій часто супроводжувалось насильством різних форм. Жінки, діти, чоловіки, перебуваючи в окупації, намагались евакуюватися до безпечніших місць, зберегти своє життя та життя близьких.

Після завершення забігу у місті Ірпінь естафету буде передано іншим містам України (очікується залучення близько 15 міст) та представникам української діаспори у Сполучених Штатах Америки (Чикаго), які продовжать забіг на своїй території у межах спільної мети.У подальшому організатори забігу вітатимуть ініціативу організації забігу у більшій кількості країн та містах України у межах відзначення акції щороку.