У Військовому інституті відбулася зустріч з відомим українським виконавцем, лідером гурту «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою

Артист поділився з військовими спогадами про початок своєї музичної кар’єри, про труднощі, які доводилося переборювати, щоб створювати та розповсюджувати україномовний контент в радянські та пострадянські часи.

«Українська пісня мала багато суперників, які перешкоджали її створенню та поширенню. Але завдяки нашій боротьбі та супротиву, українська стала модною, популярною та сучасною», - звернувся до курсантів Олег Скрипка.

Військовослужбовці із захопленням та цікавістю слухали розповіді співака, запитували про етапи творчості артиста, співали українські романси та на завершення зустрічі усі разом виконали легендарний хіт ВВ «Весну».