18 листопада - День сержанта Збройних Сил України

Сьогодні сержанти відіграють особливу роль  у створенні сучасного боєздатного українського війська.

Сержантський колектив є основою будь-якого підрозділу та виконує найрізноманітніший спектр завдань — від виховання та навчання особового складу, до виконання бойових завдань, організації та обслуговування техніки, налагодження матеріально-технічних та тилових питань.

Сержант – це лідер для солдатів, зразок для підлеглих та опора для офіцерів. Такими якостями володіє сучасний сержант українського війська. Бо саме від особистих командирських якостей сержанта часто залежить виконання завдання усім підрозділом.

Ви - лідери, які виховують у своїх підлеглих дух братерства та товариства. Ви відіграєте особливу організаторську роль у навчанні майбутніх офіцерів і їх підготовці до майбутнього виконання завдань. Пишаюся кожним із вас і дякую за службу.

Бажаю вам міцного здоров’я, нових звершень та незламної віри у нашу перемогу.

Будьте відданими своїй країні, своїй справі та сержантському корпусу!

Також у цей день хочу згадати сержантів, які віддали свої життя в боротьбі за волю і незалежність України. Пам’ятаючи про подвиги наших побратимів, ми маємо рухатися вперед, розвивати та зміцнювати ЗС України.

Бригадний генерал Анатолій Шевченко