У Військовому інституті відбувся випуск офіцерів, що пройшли курси підвищення кваліфікації з питань організації та проведення заходів психологічної роботи з військовослужбовцями ЗС України

Заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Євген Бойко, начальник кафедри військової психології та педагогіки полковник Наталія Мась, а також офіцери кафедри привітали офіцерський склад та вручили сертифікати про проходження курсів та корисну літературу.

«Ви маєте бути прикладом, підтримкою та опорою. Ви маєте знати, що робити у будь-яких ситуаціях, маєте вміти допомогти. І завдяки тому, що ви вчитесь - в майбутньому буде легше на практиці застосовувати отримані знання. Пишаюсь вами, панове офіцери», - сказав випускникам полковник Євген Бойко.

Випускники в свою чергу теж подякували викладачам ВІКНУ, а також висловили свою задоволеність навчанням та отриманими знаннями.