У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулась донорська акція

День донорської допомоги був організований Центром соціального розвитку КНУ. Курсанти ВІКНУ вкотре прийняли участь у благодійній акції зі здачі донорської крові.

Студенти, курсанти та працівники Університету продемонстрували, що небайдужість, свідомий вибір і мотивація можуть бути спрямовані на порятунок чужого життя. Усвідомлюючи реалії в яких ми знаходимось, це дуже важливо.

Наша допомога може бути вирішальною для хворих чи травмованих воїнів.

Крім того, донорство може сприяти покращенню нашого самопочуття, а також мати корисний вплив на наше фізичне здоров’я.

Більше сотні курсантів добровільно віддали свою кров для тих, хто її потребує. Зокрема, кров також буде передана пораненим воїнам, які боронять нашу державу. Курсанти Військового інституту показали, що вони не тільки готові служити Україні зі зброєю в руках, але й допомагати своїм побратимам. Курсанти Військового інституту закликають усіх небайдужих людей приєднатися до донорства та допомогти тим, хто потребує нашої підтримки.