До курсантів Військового інституту з мотивуючою лекцією завітала українська рекордсменка, яка підкорила Еверест, Тетяна Яловчак

Пані Тетяна - одна з найпопулярніших спікерок України - мотиваційний тренер, освітянка, волонтер, психолог, еколог. Вона має на своєму рахунку сходження на 7 найвищих вершин усіх континентів, 3 найвищих вершин Великої Британії та найвищого у світі вулкану, подолання вплав протоки Босфор, озера Орта та річки Дніпро.

«Моя місія, - каже гостя, - надихати людей своїм прикладом. Я не кличу вас у гори. Я закликаю ставити масштабні цілі і досягати їх! А коли бачите фініш - не жаліти себе, а йти до кінця!»

Курсанти із задоволенням слухали неймовірні історії із життя Тетяни Яловчак, ставили питання, а у відповідь отримували цінні поради та настанови.

Начальник Військового інституту бригадний генерал Анатолій Шевченко Anatolii Shevchenko подякував пані Тетяні за її знання та приклад справжньої сміливості.

Нова мета рекордсменки - 7 найвищих вулканів на всіх континентах.

Тому давайте разом підкорювати нові вершини, кожен за своїм напрямком!