Відбувся захід для налагодження робочих контактів

12-13 жовтня 2021 р. у м. Києві відбувся захід для налагодження робочих контактів, присвячений створенню Мережі радників/-ць з гендерних питань в Україні за сприянням Секретаріату Кабінету Міністрів України, ОБСЄ та за участю Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко.

Метою заходу було надання підтримки у створенні Мережі радників/-ць з гендерних питань, а також посилення структури обміну інформацією та робочих контактів для просування порядку денного гендерних питань в Україні.
В даному заході взяла участь радниця начальника Військового інституту з гендерних питань підполковник Наталія Литвиненко, яка відмітила важливість його проведення з точки зору налагодження комунікацій між колегами з метою співпраці та обміну досвідом в питаннях гендерної політики.