На базі Військового інституту відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція

24 вересня 2021 року у Військовому інституті спільно з факультетом психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи».

Під час відкриття конференції учасників привітали начальник кафедри військової психології та педагогіки Військового інституту полковник Наталія Мась та директор Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України Микола Слюсаревський.

На пленарному засіданні презентували доповіді: «Про підтримання та впровадження бойових традицій, які ґрунтуються на національній воєнно-історичній спадщині ЗС України, виховання особового складу на мужніх вчинках учасників бойових дій в АТО, ООС» (представник  відділу з морально – психологічного забезпечення Військового інституту імені Тараса Шевченка Микола Дорохов),  «Актуальні питання удосконалення системи психологічного забезпечення Національної гвардії України» (начальник відділу психологічного забезпечення департаменту персоналу Головного управління  Національної гвардії України, полковник Сергій Чижевський), «Психологічний захист населення як складова державної політики у сфері цивільного захисту» (начальник відділу психологічного забезпечення підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, підполковник служби цивільного захисту Анатолій Сичевський).

Також з доповіддю «Особливості організації системи стратегічних комунікацій в Міністерстві оборони та ЗС України» виступила начальник навчально-наукового центру стратегічних комунікацій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і випускниця Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, полковник Ольга Сальнікова.

Після завершення основної частини конференції, учасники розподілились по секціях, де поспілкувалися та обмінялися досвідом.

Анна Сидоренко