Програма комплексних практичних занять з вивчення курсу Первинної військово-професійної підготовки і тактичної медицини

Протягом минулого тижня слухачі першого року навчання факультету післядипломної освіти,  які навчаються  за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили виконання Програми комплексних практичних занять з вивчення курсу Первинної військово-професійної підготовки і тактичної медицини. В складних погодних умовах були виконані вправи навчальних стрільб з АК-74.

Викладачі кафедри  тактики та загальновійськової підготовки «озброїли» своїх вихованців знаннями та навичками, необхідними для якісного виконання поставлених практичних завдань. Більшість слухачів виконали навчальні завдання на  відмінні й добрі оцінки, закріпили теоретичні знання шляхом тренування у виконанні нормативів.