Курсанти  ВІКНУ пройшли курс "Слідство"

Курсанти Військового інституту пройшли навчальний курс "Слідство" на базі 25-го навчального центру Військової служби правопорядку.

Військові інструктори Збройних Сил Литви протягом двох тижнів ділились навичками з курсантами. Розглядались такі питання: структура військової поліції Литви, міжнародне гуманітарне право, основи криміналістики, досудове слідство, фотографування місця злочину, креслення схем, фіксація та виїмка речових доказів та ін.

На завершення навчального курсу було змодельовано практичну ситуацію, в якій курсанти мали проявити себе в складі слідчо-оперативної групи.

За результатами навчання кращим курсантом навчального курсу відзначено Валерію Жданову, яка була нагороджена грамотою та відзнакою військової поліції Литви.