У Військовому інституті стартував Чемпіонат з міні-футболу

З 11 по 13 травня на території студмістечка пройшов перший тур Чемпіонату з міні-футболу серед курсантів Військового інституту. Участь у заході прийняли двадцять п’ять команд з двох факультетів.
  Впродовж трьох днів точилася запекла боротьба за можливість потрапити в другий тур. Вже у фіналі суді визначать найпотужнішу команду, яка матиме право носити титул переможниці Чемпіонату з міні-футболу.
Гравці всіх команд висловили вдячність організаторам турніру – викладачам кафедри фізичного виховання.

- Хотілося б, щоб такі заходи проходили частіше. Адже це не тільки можливість продемонструвати вправність володіння м’ячем. Футбол – це завжди емоції, це тактика і стратегія, це згуртованість і вміння працювати злагоджено, - ділиться думками один із гравців команди 5 курсу Євгеній Крамаренко.

- Шкода, що чемпіонат проходить тільки серед хлопців, я б теж із задоволенням вийшла на поле - жартує вболівальниця Яна Савчук, - хоча роль групи підтримки мені теж подобається. Мені здається, що хлопцям важлива наша віддача.
Організатори заходу впевнені, що подібні чемпіонати сприяють згуртованості колективу, підіймають морально-психологічний стан військовослужбовців, навчають їх швидко реагувати й діяти нестандартно.

У наступному турі Чемпіонату на полі зійдуться такі команди:
1 к. – «Фінанси банківська справа та страхування»;
5 к. – «Фінанси банківська справа та страхування»;
2 к. – «Геодезія та землеустрій»;
4 к. – «Психологія», «Політологія»;
3 к. – «Геодезія та землеустрій»;
4 к. – «Фінанси банківська справа та страхування»;
2 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика»;
3 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика»;
3 к. – «Право»;
3 к. – «Фінанси банківська справа та страхування»;
1 к. – «Право»;
4 к. – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Філологія», «Журналістика»;
4 к. – «Право».