Курсант Військового інституту прийняв участь в чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

27 березня відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, в якому прийняв участь курсант нашого інституту Анатолій Тонконоженко.

Молодий спортсмен змагався за першість на дистанції 8 км в категорії U23. Анатолій подолаввідстань за 27 хвилин 31 секунду і перетнув лінію фінішу четвертим.

В загальному заліку збірна команда міста Києва, учасником якої був курсант Тонконоженко, посіла почесне друге місце.

- Нові горизонти – це завжди цікаво, це новий досвід і гарне тренування в умовах стресу. Але,як показує результат, ще є куди рости. Тому робота над собою все ще на першому місці, – ділиться враженнями курсант.

Даний старт був одним із етапів у підготовці до Чемпіонату Збройних Сил України з воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою та метанням гранати.

Викладачі кафедри фізичного виховання і спорту вже продумують нову програму тренувань для Анатолія, а він в свою чергу, рішуче налаштований на роботу і готовий докласти всіх зусиль задля майбутніх перемог.