Курсанти ВІКНУ серед переможців конкурсу ім.Петра Яцика

Призові місця у різноманітних конкурсах та змаганнях вже давно стали традицією для наших курсантів, цей рік не став виключенням.

У підсумковому етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможницею стала курсантка Вероніка Карпенко.

• Для мене це велика честь, представляти наш навчальний заклад на такому високому рівні і доводити оточуючим, що впевнено крокуючи до мети - маєш і досягнення, - ділиться враженнями Вероніка.

В свою чергу, не можемо не відмітити і курсантку Вікторію Лагуту, яка брала участь у даному конкурсі вперше, проте це не завадило дівчині посісти призове ІІ місце.

• Почуття гордості та радості переповнюють під час нагородження, адже розумієш, що представляєш не лише себе, але і, в першу чергу, свій навчальний заклад, - розповідає Вікторія.

Бажаємо дівчатам нових перемог, а решті - курсантів прагнути досягти таких висот.

Валерія КРОТЧЕНКО

Олег Грицун (фото)