Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики

26 вересня 2020 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”, участь у якому взяли курсанти Військового факультету фінансів і права - фінансисти 4-го і 5-го курсів на чолі з підполковником Олександром Чистиком. Забіг проводився на 2 км, 5 км і 10 км. В результаті наші курсанти покорили всі дистанції та отримали медалі.
Проведення Забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті Захисників, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.
Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник вкотре зможе пригадати побратима, батька чи мати, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не матимуть можливість пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.