У Військовому інституті відбувся випуск молодих лейтенантів

03 серпня 2020 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів «бакалавр» молодим офіцерам, які надалі проходитимуть військову службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України.

Сьогодні, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка випустив 66 лейтенантів, серед них 3 випускники були нагороджені дипломами з відзнакою, а саме: лейтенант Дмитро Пунько, лейтенант Катерина Качан та лейтенант Олена Мартиненко.

Особливістю випуску стало те, що ВІКНУ вперше випускає бакалаврів за напрямком «Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України».

Після складання клятви випускника, отець Юрій благословив молодих лейтенантів у добру путь та закликав вірою і правдою служити на благо Українському народові.